KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003017

nr 1400 3017

Stig Thiderman

(1920-1973), Sverige

Oljemålning, Trapp. Signerad. Olja på pannå, 48x59, yttermått inklusive ram: 53x64 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 31 maj 2021
kl 18:04:22

29/5 09:23:17 1      Vinnande bud
31/5 17:49:52 1      justering av budtak

Tripp Trapp Trull (Lisa Larson)